Mecz PEC Zwolle - Heerenveen, wynik 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami PEC Zwolle i Heerenveen okazał się niezwykle emocjonujący. Po zaciętym starciu obie drużyny podzieliły się punktami, kończąc mecz remisem 2-2. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Heerenveen, ale PEC Zwolle zdołało odrobić straty i zapewnić sobie remis. Mecz odbył się na MAC³PARK Stadion w ramach 17. kolejki Eredivisie o godzinie 19:00.

Relacja z meczu PEC Zwolle - Heerenveen

Dziś na MAC³PARK Stadion odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużyną gospodarzy - PEC Zwolle, a drużyną gości - Heerenveen. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, tworząc niesamowitą kolorową mozaikę na trybunach.

Sędzia główny Danny Desmond Makkelie prowadził dzisiejsze spotkanie z należytą starannością, a obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, co przełożyło się na widowiskowe zdarzenia na murawie.

Sprawozdanie z meczu

7' - GOOOL! Heerenveen prowadzi po trafieniu A. Tahiri! Piękne uderzenie długim kątem, bramkarz PEC Zwolle był bez szans. 0-1!

8' - Zawodnik gospodarzy, Sam Kersten, otrzymuje żółtą kartkę za faul.

64' - GOOOL! Y. Namli wyrównuje stan meczu! Strzał z dystansu, który okazuje się być nie do obrony. Wynik to 1-1!

68' - Kolejna żółta kartka, tym razem dla gości. Mats Köhlert zostaje ukarany za brutalne wejście.

73' - PEC Zwolle obejmuje prowadzenie! L. Thy strzela na 2-1 po zagraniu Y. Namli! Emocje sięgają zenitu!

90' - Heerenveen ratuje się w ostatnich chwilach meczu! C. Nunnely wyrównuje na 2-2! Niezapomniane zakończenie spotkania!

Wynik końcowy to 2-2, obie drużyny zasłużenie dzielą się punktami. Mecz obfitował w wiele emocjonujących momentów, które na długo pozostaną w pamięci kibiców. Kolejka 17 Eredivisie zaskoczyła wszystkich, pokazując, że żaden wynik nie jest pewny do ostatniego gwizdka sędziego. Niewątpliwie spotkanie PEC Zwolle - Heerenveen zapisze się w pamięci fanów piłki nożnej na długo!