Spotkanie Ajax kontra Heerenveen zakończone wynikiem 5-0 dnia 2022-09-10 16:45

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ajax a Heerenveen wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 5-0.

W dniu 2022-09-10 16:45 na stadionie Johan Cruijff Arena odbył się interesujący mecz ligi Eredivisie kolejki 6 pomiędzy Ajax a Heerenveen.

Gole strzelali: D. Klaassen 4' 1-0 D. Tadić K. Taylor 16' 2-0 D. Tadić M. Kudus 48' 3-0 M. Kudus 59' 4-0 J. Sánchez B. Brobbey 70' 5-0 D. Tadić

Żółte kartki Ajax: Edson Álvarez 45'

Żółte kartki Heerenveen: Sven van Beek 15' Paweł Bochniewicz 71'

Czerwone kartki Ajax:

Czerwone kartki Heerenveen:

Główny arbiter spotkania - Edwin Van de Graaf, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Ajax stanie naprzeciw Liverpool, następne spotkania z drużynami AZ Alkmaar i GO Ahead Eagles. Kolejno natomiast Heerenveen z Twente. Następne mecze zagra z drużynami Emmen i PSV Eindhoven.

Coraz częściej zauważamy, że fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą potyczki ligi Eredivisie. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. Edson Álvarez Sven van Beek często gwarantują wyborowym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Bardzo często obserwujemy książkowe gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące walki pomiędzy graczami ligowymi są nader zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to potyczki drętwe. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych,śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich popularnych zespołów jak Ajax oraz Heerenveen w lidze Eredivisie zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Johan Cruijff Arena.