Back to Top

Almere City FC kontra Heerenveen, wynik 1-1

Spotkanie Almere City FC vs Heerenveen, wynik końcowy 1-1

W jednym z niedzielnych starć Eredivisie doszło do zaciętego pojedynku pomiędzy Almere City FC a Heerenveen. Mecz rozegrany na Yanmar Stadion zakończył się remisem 1-1, po emocjonujących 90 minutach rywalizacji. Oba zespoły zaprezentowały wysoki poziom futbolu, co sprawiło, że kibice mogli cieszyć się widowiskową grą. Mimo że wynik na przerwę był bezbramkowy, druga połowa dostarczyła wiele emocji i bramek.

Heerenveen - PSV Eindhoven 0-8

Dnia 2024-04-25 16:45 na obiekcie Abe Lenstra Stadion miało miejsce spotkanie pomiędzy Heerenveen i PSV Eindhoven zakończone wynikiem 0-8

W niezwykle jednostronnym starciu w ramach 31. kolejki Eredivisie drużyna Heerenveen podejmowała u siebie silną ekipę PSV Eindhoven. Mecz odbył się 25 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:45 na Abe Lenstra Stadion. Ostateczny wynik 0-8 nie pozostawia wątpliwości co do dominacji jednej z drużyn nad drugą, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że po pierwszej połowie PSV prowadziło już 5-0.

Heracles - Heerenveen, wynik 0-2

Mecz Heracles vs Heerenveen, wynik 0-2

W najnowszym starciu Eredivisie Heracles podejmował Heerenveen na Erve Asito. W meczu pełnym emocji, ostatecznie to drużyna gości sięgnęła po zwycięstwo, pokonując gospodarzy 2-0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 na korzyść Heerenveen, a mimo starań Heracles nie zdołało odwrócić losów spotkania. Mecz odbył się 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:15, a dziś, 15 kwietnia 2024 roku, analizujemy przebieg tej emocjonującej rywalizacji w 30. kolejce ligowej.

Mecz pomiędzy Heerenveen vs Twente wynik meczu 3-3

Heerenveen - Twente, wynik spotkania - 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Heerenveen i Twente w ramach 28. kolejki Eredivisie zakończył się niezwykle emocjonująco. Spotkanie, które odbyło się 3 kwietnia o godzinie 19:00 na Abe Lenstra Stadion, zakończyło się remisem 3-3. Drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a wynik na przerwę wskazywał na emocjonujące zmagania, gdzie Twente prowadziło 3-2. Czyż można chcieć czegoś więcej od piłki nożnej?

Heerenveen kontra Utrecht zakończony wynikiem 2-3

Dnia 2024-04-07 18:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Heerenveen i Utrecht zakończone wynikiem 2-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Heerenveen i Utrecht w ramach 29. kolejki Eredivisie dostarczył kibicom wielu emocji. Spotkanie, które odbyło się na Abe Lenstra Stadion, zakończyło się zwycięstwem zespołu Utrecht 3-2. Wynik na przerwę wskazywał prowadzenie 1-0 dla gości, jednak druga połowa była pełna zwrotów akcji, które zadecydowały o ostatecznym rezultacie.

Waalwijk kontra Heerenveen zakończony wynikiem 1-1

Mecz pomiędzy Waalwijk oraz Heerenveen zakończony wynikiem 1-1 dnia 2024-03-30 19:00 na obiekcie Mandemakers Stadion

W meczu zaliczanym do 27. kolejki Eredivisie drużyny Waalwijk i Heerenveen zmierzyły się na boisku Mandemakers Stadion. Po zaciętej rywalizacji na murawie, ostatecznie padł remis 1-1. Mecz rozegrany został 30 marca 2024 roku o godzinie 19:00, a mimo starań obu zespołów, wynik na przerwę nie uległ zmianie i wynosił 0-0. Teraz czas na dogrywkę pełną emocji!

Mecz Heerenveen vs Feyenoord, wynik 2-3

Mecz Heerenveen kontra Feyenoord zakończony wynikiem 2-3 dnia 2024-03-17 13:30 na stadionie Abe Lenstra Stadion

W emocjonującym starciu drużyn Eredivisie, Heerenveen podejmował u siebie ekipę Feyenoord. Mecz, który odbył się 17 marca 2024 o godzinie 13:30 na Abe Lenstra Stadion, przyniósł wiele emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie to goście z Rotterdamu wywalczyli cenne trzy punkty, pokonując gospodarzy 3-2. Mimo wyrównanego wyniku na przerwie (1-1), Feyenoord zdołał zapisać zwycięstwo na swoje konto. To był zdecydowanie mecz, o którym będzie głośno w holenderskim futbolu.