Heerenveen - Vitesse, wynik meczu 1-2

W dniu 2021-10-30 18:00 na obiekcie sportowym Abe Lenstra Stadion rozegrał się interesujący mecz ligi Eredivisie kolejki 11 pomiędzy Heerenveen a Vitesse.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Heerenveen oraz Vitesse zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

 

Gole strzelali: M. van Ewijk 45' 1-0 R. Kongolo L. Openda 55' 1-1 J. von Moos L. Openda 90' 1-2 E. Dasa

Żółte kartki Heerenveen:

Żółte kartki Vitesse: Sondre Tronstad 25' Loïs Openda 64'

Czerwone kartki Heerenveen: Ibrahim Drešević 10'

Czerwone kartki Vitesse:

Główny arbiter spotkania to Martin Van den Kerkhof, Netherlands. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Heerenveen stawi czoła NEC Nijmegen, następne spotkania z drużynami Willem II i PSV Eindhoven a Vitesse zmierzy się z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Utrecht i PSV Eindhoven.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi poczynania, które startują w lidze Eredivisie. Fascynujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. Sondre Tronstad stale sprawiają własnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Natrafiamy na wyśmienite asysty i gole, brutalne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są nader bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to zmagania nudne. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych,śledzić widowiska sportowe emocjonującej ligi Eredivisie i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Heerenveen oraz Vitesse jak ich udział w lidze Eredivisie zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Abe Lenstra Stadion.