Back to Top

Heracles - Heerenveen, wynik 0-2

Mecz Heracles vs Heerenveen, wynik 0-2

W najnowszym starciu Eredivisie Heracles podejmował Heerenveen na Erve Asito. W meczu pełnym emocji, ostatecznie to drużyna gości sięgnęła po zwycięstwo, pokonując gospodarzy 2-0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 na korzyść Heerenveen, a mimo starań Heracles nie zdołało odwrócić losów spotkania. Mecz odbył się 14 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:15, a dziś, 15 kwietnia 2024 roku, analizujemy przebieg tej emocjonującej rywalizacji w 30. kolejce ligowej.

Mecz pomiędzy Heerenveen vs Twente wynik meczu 3-3

Heerenveen - Twente, wynik spotkania - 3-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Heerenveen i Twente w ramach 28. kolejki Eredivisie zakończył się niezwykle emocjonująco. Spotkanie, które odbyło się 3 kwietnia o godzinie 19:00 na Abe Lenstra Stadion, zakończyło się remisem 3-3. Drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a wynik na przerwę wskazywał na emocjonujące zmagania, gdzie Twente prowadziło 3-2. Czyż można chcieć czegoś więcej od piłki nożnej?

Heerenveen kontra Utrecht zakończony wynikiem 2-3

Dnia 2024-04-07 18:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Heerenveen i Utrecht zakończone wynikiem 2-3

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Heerenveen i Utrecht w ramach 29. kolejki Eredivisie dostarczył kibicom wielu emocji. Spotkanie, które odbyło się na Abe Lenstra Stadion, zakończyło się zwycięstwem zespołu Utrecht 3-2. Wynik na przerwę wskazywał prowadzenie 1-0 dla gości, jednak druga połowa była pełna zwrotów akcji, które zadecydowały o ostatecznym rezultacie.

Waalwijk kontra Heerenveen zakończony wynikiem 1-1

Mecz pomiędzy Waalwijk oraz Heerenveen zakończony wynikiem 1-1 dnia 2024-03-30 19:00 na obiekcie Mandemakers Stadion

W meczu zaliczanym do 27. kolejki Eredivisie drużyny Waalwijk i Heerenveen zmierzyły się na boisku Mandemakers Stadion. Po zaciętej rywalizacji na murawie, ostatecznie padł remis 1-1. Mecz rozegrany został 30 marca 2024 roku o godzinie 19:00, a mimo starań obu zespołów, wynik na przerwę nie uległ zmianie i wynosił 0-0. Teraz czas na dogrywkę pełną emocji!

Mecz Heerenveen vs Feyenoord, wynik 2-3

Mecz Heerenveen kontra Feyenoord zakończony wynikiem 2-3 dnia 2024-03-17 13:30 na stadionie Abe Lenstra Stadion

W emocjonującym starciu drużyn Eredivisie, Heerenveen podejmował u siebie ekipę Feyenoord. Mecz, który odbył się 17 marca 2024 o godzinie 13:30 na Abe Lenstra Stadion, przyniósł wiele emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie to goście z Rotterdamu wywalczyli cenne trzy punkty, pokonując gospodarzy 3-2. Mimo wyrównanego wyniku na przerwie (1-1), Feyenoord zdołał zapisać zwycięstwo na swoje konto. To był zdecydowanie mecz, o którym będzie głośno w holenderskim futbolu.

Mecz pomiędzy NEC Nijmegen - Heerenveen, wynik końcowy 2-0

Spotkanie NEC Nijmegen kontra Heerenveen, wynik końcowy 2-0

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, w ramach 25. kolejki Eredivisie, na stadionie Goffertstadion doszło do starcia pomiędzy drużynami NEC Nijmegen i Heerenveen. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, którzy zapewnili sobie zwycięstwo po bramkach strzelonych w drugiej połowie. Pomimo bezbramkowego remisu na przerwę, obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, ale to NEC Nijmegen wywalczyło trzy punkty, umacniając swoją pozycję w tabeli.

Heerenveen - PEC Zwolle, wynik 2-0

Heerenveen kontra PEC Zwolle, wynik meczu 2-0

Wczorajsze starcie na Abe Lenstra Stadion przyniosło zwycięstwo drużyny Heerenveen, która pokonała PEC Zwolle 2-0. Mecz, który odbył się 3 marca o godzinie 13:30, zakończył się rezultatem 1-0 na korzyść gospodarzy po pierwszej połowie, a ostateczny wynik ustalił się po bramce zdobytej w drugiej połowie. To kolejny cenny triumf Heerenveen w Eredivisie, który zapewnił im punkty w 24. kolejce ligowych zmagań.