Back to Top

Mecz Heerenveen vs Feyenoord, wynik 2-3

Mecz Heerenveen kontra Feyenoord zakończony wynikiem 2-3 dnia 2024-03-17 13:30 na stadionie Abe Lenstra Stadion

W emocjonującym starciu drużyn Eredivisie, Heerenveen podejmował u siebie ekipę Feyenoord. Mecz, który odbył się 17 marca 2024 o godzinie 13:30 na Abe Lenstra Stadion, przyniósł wiele emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie to goście z Rotterdamu wywalczyli cenne trzy punkty, pokonując gospodarzy 3-2. Mimo wyrównanego wyniku na przerwie (1-1), Feyenoord zdołał zapisać zwycięstwo na swoje konto. To był zdecydowanie mecz, o którym będzie głośno w holenderskim futbolu.

Mecz pomiędzy NEC Nijmegen - Heerenveen, wynik końcowy 2-0

Spotkanie NEC Nijmegen kontra Heerenveen, wynik końcowy 2-0

Wczoraj, 10 marca 2024 roku, w ramach 25. kolejki Eredivisie, na stadionie Goffertstadion doszło do starcia pomiędzy drużynami NEC Nijmegen i Heerenveen. Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść gospodarzy, którzy zapewnili sobie zwycięstwo po bramkach strzelonych w drugiej połowie. Pomimo bezbramkowego remisu na przerwę, obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry, ale to NEC Nijmegen wywalczyło trzy punkty, umacniając swoją pozycję w tabeli.

Heerenveen - PEC Zwolle, wynik 2-0

Heerenveen kontra PEC Zwolle, wynik meczu 2-0

Wczorajsze starcie na Abe Lenstra Stadion przyniosło zwycięstwo drużyny Heerenveen, która pokonała PEC Zwolle 2-0. Mecz, który odbył się 3 marca o godzinie 13:30, zakończył się rezultatem 1-0 na korzyść gospodarzy po pierwszej połowie, a ostateczny wynik ustalił się po bramce zdobytej w drugiej połowie. To kolejny cenny triumf Heerenveen w Eredivisie, który zapewnił im punkty w 24. kolejce ligowych zmagań.

FC Volendam - Heerenveen, wynik 0-4

Spotkanie FC Volendam vs Heerenveen zakończone wynikiem 0-4 na obiekcie Kras Stadion dnia 2024-02-25 19:00

Wczorajszy mecz pomiędzy FC Volendam a Heerenveen w ramach 23. kolejki Eredivisie był prawdziwym widowiskiem na boisku Kras Stadion. Pomimo zaciętej walki, to goście zdołali osiągnąć imponujące zwycięstwo 4:0 nad gospodarzami. Wynik na przerwę wskazywał na jednobramkowe prowadzenie Heerenveen, ale po przerwie goście zdecydowanie przejęli inicjatywę, zdobywając kolejne trzy bramki. Mecz ten odbędzie się w historii obu drużyn na długo, pozostawiając wiele do analizy dla kibiców i ekspertów.

Heerenveen vs GO Ahead Eagles, wynik końcowy 0-2

Mecz Heerenveen - GO Ahead Eagles zakończony wynikiem 0-2

W ostatniej kolejce Eredivisie doszło do spotkania pomiędzy drużynami Heerenveen i GO Ahead Eagles, które odbyło się 17 lutego o godzinie 20:00 na Abe Lenstra Stadion. Mecz zakończył się zwycięstwem GO Ahead Eagles 2:0, pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę. Oto krótka relacja z tego starcia.

Mecz pomiędzy Heerenveen vs Ajax, wynik końcowy 3-2

Mecz Heerenveen - Ajax zakończony wynikiem 3-2

Wczorajszy wieczór na Abe Lenstra Stadion przyniósł niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Heerenveen i Ajax w ramach Eredivisie. Po dynamicznej rywalizacji i pięknym widowisku to drużyna gospodarzy wyszła zwycięsko, pokonując potentatów z Amsterdamu rezultatem 3-2. Mecz zakończył się wyjątkowo widowiskowo, przynosząc kibicom wiele powodów do entuzjazmu!

Fortuna Sittard vs Heerenveen 3-3

Fortuna Sittard vs Heerenveen, wynik spotkania 3-3

W minioną niedzielę, 3 lutego, na Fortuna Sittard Stadion odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Fortuna Sittard i Heerenveen w ramach 20. kolejki ligi Eredivisie. Mecz zakończył się remisem 3-3, pomimo że po pierwszej połowie Heerenveen prowadził 2-0. Spotkanie to dostarczyło wielu emocji i niezapomnianych momentów dla kibiców obu drużyn.