Vitesse - Heerenveen, wynik meczu - 0-4

Dnia 2022-08-20 14:30 na stadionie GelreDome rozegrał się mecz ligi Eredivisie kolejki 3. Zmierzyły się Vitesse i Heerenveen.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Vitesse a Heerenveen wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-4.

 

Gole strzelali: S. van Hooijdonk 5' 0-1 A. Sarr A. Sarr 45' 0-2 A. Tahiri S. van Hooijdonk 72' 0-3 A. Sarr S. van Hooijdonk 77' 0-4 A. Sarr

Żółte kartki Vitesse: Toni Domgjoni 36' Maximilian Wittek 43' Matúš Bero 86'

Żółte kartki Heerenveen: Anas Tahiri 36' Thom Haye 69'

Czerwone kartki Vitesse:

Czerwone kartki Heerenveen:

Główny sędzia meczu to Joey Kooij, Netherlands. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Vitesse stanie naprzeciw Waalwijk, następne spotkania z drużynami Groningen i Utrecht a Heerenveen z Fortuna Sittard. Następne mecze zagra z drużynami NEC Nijmegen i Ajax.

Liczna grupa fanów piłki nożnej z zaangażowaniem śledzi bardzo ciekawe starcia w lidze Eredivisie. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Toni Domgjoni Anas Tahiri wielokrotnie zagwarantowały wyborowym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Interesujące walki pomiędzy graczami są zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż spotkania nie są warte uwagi. Zdarzają się ostre faule zakończone żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty i bramki dodające smaczku całemu widowisku. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi Eredivisie i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Vitesse i Heerenveen w lidze Eredivisie zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak GelreDome.