Dnia 2022-02-13 13:30 miał miejsce mecz Heerenveen vs NEC Nijmegen: wynik końcowy 0-1

Heerenveen vs NEC Nijmegen, wynik końcowy 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Heerenveen i NEC Nijmegen zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Dnia 2022-02-13 13:30 na obiekcie sportowym Abe Lenstra Stadion rozegrał się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 22 pomiędzy Heerenveen a NEC Nijmegen.

Gole strzelali: E. Tavşan 41' 0-1 J. Okita

Żółte kartki Heerenveen: Thom Haye 53' Sydney van Hooijdonk 77' Ibrahim Drešević 82'

Żółte kartki NEC Nijmegen: Édgar Barreto 8' Bart van Rooij 73' Lasse Schöne 90'

Czerwone kartki Heerenveen:

Czerwone kartki NEC Nijmegen:

Główny sędzia meczu - Richard Martens, Netherlands. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Heerenveen zmierzy się już z PSV Eindhoven, następne spotkania z drużynami Utrecht oraz Willem II. Kolejno natomiast NEC Nijmegen z Waalwijk. Następne mecze zagra z drużynami Vitesse oraz AZ Alkmaar.

Wierni fani śledzą poczynania w lidze Eredivisie. Ciekawe piłkarskie zespoły z tej ligi oraz piłkarze jak Thom Haye Édgar Barreto nader często zagwarantowały kapitalnym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na niezwykłe asysty i bramki, nieczyste faule dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się nader zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż są to mecze nudne. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Heerenveen i NEC Nijmegen w lidze Eredivisie gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Abe Lenstra Stadion.