Groningen vs Heerenveen, wynik meczu 1-1

Groningen vs Heerenveen zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2021-09-12 12:30 na obiekcie sportowym Euroborg rozegrał się mecz piłkarski ligi Eredivisie kolejki 4 pomiędzy Groningen a Heerenveen.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Groningen i Heerenveen wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: T. Halilovic 19' 0-1 J. Veerman C. Ngonge 68' 1-1 T. Suslov

Żółte kartki Groningen: L. Duarte 59' M. te Wierik 70' M. te Wierik 84' D. Buijs 90'

Żółte kartki Heerenveen: N. Madsen 45' T. Halilovic 70' L. Woudenberg 79' F. Stevanovic 90'

Czerwone kartki Groningen: M. te Wierik 84'

Czerwone kartki Heerenveen:

Sędzią głównym tego spotkania był Rob Dieperink, Netherlands. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Groningen stanie naprzeciw Willem II, następne spotkania z drużynami Vitesse oraz Ajax. Kolejno natomiast Heerenveen z Fortuna Sittard. Następne mecze zagra z drużynami Feyenoord oraz Twente.

Bardzo często wielu kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi Eredivisie. Interesujące drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak L. Duarte N. Madsen nieprzerwanie zapewniają kapitalnym kibicom wiele emocji. Walki między zawodnikami z ligi bywają zajadłe, rzadko bywa, iż są to spotkania usypiające. Regularnie trafiamy na bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem, idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych,śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Eredivisie oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Groningen i Heerenveen jak ich udział w Eredivisie zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Euroborg.